Крафтові соуси й мелений чилі

Кращі рецепти, тільки натуральні продукти

Наше міні-виробництво виникло з кулінарного хобі. Ми кілька років готували соуси для себе та своїх друзів, вдосконалюючи рецептуру — саме тому вони такі смачні. У нашому асортименті є унікальні соуси і мелені перці чилі — купити їх в Україні вкрай важко, а більшу частину — неможливо взагалі.

Дуже гострий малиновий соус Rubus з лаймом та какао, ароматний Hot Cassis зі смородиною, коньяком та перцем хабанеро, а також імбирно-апельсиновий Tipsy Orange з вермутом можна замовити тільки у нас. Наші соуси гострі, але головна їх перчинка — у багатогранному та збалансованому смаку.

Далі

Hot Harissa

Пряний гострий соус з перцевої пасти

Майже класична берберська харіса в українській інтерпретації. Підходить майже для будь-яких овочевих страв, особливо добре смакує з бобовими, томатами, баклажанами і картоплею. Чудово розкривається в харчо, розсольниках та крем-супах, гарна до м'яса (як самостійний соус, так і в складі маринадів). Відмінно гармонує з іншими соусами і заправками: хумусом, йогуртом, сметаною та майонезом.

Крім базового рецепту ми пропонуємо варіант для екстремальних «вогнежерів» — Ultimate Harissa, з додаванням найгострішого перцю у світі — Carolina Reaper.

Далі

Hot Cassis

Ароматний ягідний соус з натуральним коньяком та хабанеро

Hot Cassis — це дитя пристрасті молекулярної кухні та алхімії. Чорна смородина, духмяний перець чилі хабанеро, натуральний коньяк і авторський набір спецій. Ідеальний баланс кислоти та солодкості. Трохи пекучий, з довгим посмаком.

Соус пасує до страв з сиру, може використовуватися як пікантний гострий топінг для морозива та мюслі, або як компонент алкогольних коктейлів. Також чудовий з білим м'ясом, яловичиною та бараниною.

Далі

Carolina Reaper

Найгостріший у світі мелений чилі

Цей перець має гостроту біля 1 500 000 сковілей та офіційно вважається найгострішим перцем у світі. Для порівняння, гострота звичайного кайєнського перцю становить лише близько 40 000 сковілей. Крім екстремальної пекучості Carolina Reaper відрізняється сильним ароматом з відтінками тропічних фруктів. Його можна використовувати як звичайний мелений гострий перець, але обов'язково враховуючи гостроту, яка значно міцніша.

Крім меленого Carolina Reaper ми пропонуємо й не менш ароматні, але доволі демократичні за гостротою, сорти: Habanero, підкопчений Ghost Pepper, а також середньогострий Morita Chipotle і майже не гострий Pasilla.

Далі

Відгуки наших покупців

Спробуйте та знайдіть свій ідеальний, запальний соус!

Риг Крюгер

Ребята, нет слов... Ultimate Harissa просто бесподобно богоподобный!!! Великолепный вкус. Острота отличная!

Алёна Герасимова

Заказывала, в первую очередь, из-за интересного состава ягодных соусов. Оказалось, что все очень интересно-вкусно-неожиданно!

Юлия Волчановская

Соусы просто бомба! Только что получила и уже попробовала. Больше всего понравились харисса и ягодный из чёрной смородины. Я в восторге.

Виктория Некрасова

Очень, очень вкусные и ароматные соусы, сделано с любовью. :) Необъятное поле для экспериментов. Мои примеры необычного применения - ягодные/фруктовые соусы отлично идут к десертам. Чизкейк и банановый пирог со смородиновым или шоколадные пирожные с малиновым соусом - очень вкусно и необычно.

Вита Кравченко

Harissa придает блюдам пряность и остроту. Отлично подходит к супу, мясу, пасте. Промышленных соусов с таким ароматом не встречала. Если смешивать с американской горчицей и оливковым маслом, получается новый вкус и заправка для салата.

Юрий Рубан

Авторская Harissa - изумительно яркий продукт среди острых соусов. Знакомый всем любителям острого Tabasco становится совершенно плоским и прямолинейным, что неплохо, но вот у Harissa есть несколько стадий остроты и вкусности. Пробовал с разнообразными мясными блюдами, отлично дополняет плов и горячие супы.

Елена Дрозд-Королёва

Находка для любителей острых перцев и котиков.

Юрий Восканян

Harissa: абсолютно чумовой вкусовой букет, очень богатый, с кучей тонких оттенков.

Юлия Бобнева

Соусы шикарные!!! В фаворитах пока смородиновый. Буду покупать снова!

Дмитрий Федоренко

The best Harissa ever.

Ростислав Самбук-Нагорный

Шикарні соуси, дуже сподобалося!

Андрей Батура

Harissa просто агонь!

Зв'язатися з нами:

+38 (095) 078-95-22

sales@tangelocat.com

Адреса: Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Зелена, 23д