Умови використання сайту

Перед використанням сайту tangelocat.com просимо уважно ознайомитися з даними умовами. Використання матеріалів і сервісів сайту означає прийняття і схвалення цих умов. У разі незгоди з викладеним нижче, будь-яке використання сервісів сайту і його матеріалів забороняється.

Авторські права

Авторські права на матеріали сайту, його структуру і сервіси належать ТОВ «Танжело Кет» (далі — Tangelo Cat).

Tangelo Cat залишає за собою право змін та доповнень всіх матеріалів сайту, а також даних умов використання сайту без попереднього повідомлення користувачів.

Перегляд та завантаження матеріалів сайту допускається тільки з метою некомерційного використання. Поширення інформації з сайту, копіювання будь-яких текстів, зображень і відео сайту дозволено тільки в разі отримання письмової згоди ТОВ «Танжело Кет» (sales@tangelocat.com), при розміщенні матеріалів сайту обов'язкове посилання на сторінку, з якої цитуються матеріали, і повідомлення про авторство.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Tangelo Cat не гарантує точності і повноти матеріалів і послуг, що надаються на цьому сайті. Tangelo Cat в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому сайті, Tangelo Cat не зобов’язується оновлювати їх. Tangelo Cat ні за які обставини не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Додаткові умови

Приймаючи умови використання цього сайту, ви погоджуєтеся з тим, що Tangelo Cat залишає за собою право періодично надсилати на ваш email, вказаний при оформленні замовлення, інформаційні повідомлення. Ви в будь-який момент можете відмовитися від подібних повідомлень, натиснувши в листі кнопку «Відписатися».

Умови доставки та оплати

Доставка замовлень здійснюється службами «Нова пошта» (за тарифами оператора) і «Укрпошта» тільки в межах України. Доставка «Нової поштою» здійснюється тільки до відділення. Для «Укрпошти» можна вибрати адресну доставку або доставку до відділення.

Замовлення передається поштовому оператору не пізніше трьох діб з моменту оплати замовлення, в більшості випадків — безпосередньо в день оплати.

Стандартний термін доставки «Новою Поштою» — 1-3 дні з моменту передачі відправлення оператору, в більшості випадків посилка приходить вже на наступну добу після відправки. Трек-номер в систему відстеження вноситься «Новою Поштою» в момент комплектації і упаковки замовлення, тобто ще до надходження у відділення відправки.

Термін доставки «Укрпоштою» — 3-9 днів з моменту передачі відправлення оператору. «Укрпошта» вносить в систему трек-номера (ШКІ) не у всіх відділеннях, тому посилки «Укрпошти» можуть трекаться з запізненням до 5-6 днів, до надходження посилки на регіональний хаб. Враховуйте цю особливість і не турбуйтеся, якщо ваш трек-номер (ШКІ «Укрпошти») не працює перші 5 днів після відправки.

Відправку всіх замовлень на суму 800 грн. і більше будь-яким з поштових операторів ми здійснюємо за свій рахунок. Для покупця доставка таких замовлень безкоштовна. Доставка будь-якого замовлення вартістю менше 800 грн. здійснюється за цінами:

  • за тарифами оператора (приблизно 35-55 грн., залежить від міста и ваги) для «Нової Пошти»
  • 30 грн. для «Укрпошти»

Крім відправки поштою, для жителів Києва додатково існує можливість адресної кур'єрської доставки по місту. Вартість цього виду доставки складає 50 грн. для будь-якого замовлення. Термін кур’єрської доставки — 1-2 дня після оплати.

Способи оплати замовлень:

  • Кредитною карткою
  • Переказ на рахунок Приватбанку (або поповнення через платіжний термінал)
  • Готівкою кур'єру (тільки для Києва за умовою вибору кур'єрської доставки)

Якщо ви не знайшли зручного для вас способу оплати або доставки, зв'яжіться з нами, ми постараємося підібрати альтернативний варіант, який влаштує і вас, і нас.

Умови повернення товару

Згідно з чинним законодавством України продукти харчування належної якості та в межах терміну придатності не підлягають обміну та поверненню (постанова кабінету міністрів України від 19 березня 1994 р. №172). Ми повністю впевнені в якості своєї продукції і ніколи не продаємо товар з простроченою датою. Однак, якщо у вас з'явилися які-небудь сумніви в якості наших товарів, негайно зв'яжіться з нами, ми оперативно вирішимо ваше питання. У разі фото- чи відеофіксації неналежної якості товару, ми зробимо заміну або відшкодуємо вам вартість продукції.

Політика конфіденційності

Реєструючись на сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

Tangelo Cat використовує контактні дані тільки для обробки і відправки замовлень, і не розголошує і не передає їх третім особам.

Якщо ви не бажаєте, щоб ми далі зберігали ваші контактні дані в нашій базі, напишіть нам листа на sales@tangelocat.com з темою «Видалення контактних даних», і ваші дані будуть видалені.

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт tangelocat.com. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів.

Зв'язатися з нами:

+38 (095) 078-95-22

sales@tangelocat.com

Адреса: Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Зелена, 23д